⏳ 3 min 38 s
Filmy podobne do The Kissing Booth
The Kissing Booth to film romantyczny, którego akcja dzieje się w czasach szkolno-studenckich i jest adresowany do nastolatek. Ci, którym się spodobał zapewne z chęcią obejrzą coś podobnego. Zapraszam na zestawienie filmów podobnych do The Kissing Booth.
Lista filmów podobnych do The Kissing Booth:
- Łatwa dziewczyna (2010)
- Trzy metry nad niebem (2010)
- Tylko Ciebie chcę (2012)
- Cudowne tu i teraz (2013)
- Love, Rosie (2014)
- The Duff [#ta brzydka i gruba] (2015)
- Do wszystkich chłopców, których kochałam (2018)
- Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham (2020)

Produkcja „The Kissing Booth” ma już dwie części, a wkrótce ma wyjść trzecia. Ich główną bohaterką jest Elle Evan, a towarzysza jej szkolni znajomi. Wśród nich jest jej najbliższy przyjaciel Lee Flynn oraz szkolne ciacho – Noah Flynn. Będzie śmiesznie, trochę smutno i romantycznie.
„Łatwa dziewczyna” z 2010 to film z Emmą Stone w roli głównej. Opowiada on o uczennicy Olive, której kłopoty zaczynają się w momencie, gdy na imprezie udaje seks ze swoim kolegą gejem. To jedno, z pozoru niewinne kłamstwo, zapoczątkuje lawinę zdarzeń i kłamstw. W ten sposób niewidzialna OIlive staje się niezwykle popularna, co nie wszystkim jest w smak.
„Trzy metry nad niebem” również z 2010 roku to hiszpański remake włoskiego filmu o tym samym tytule z 2004. Poznajemy w nim Babi, dobrą, grzeczną uczennicę z bogatego domu oraz buntownika Hache. Tych dwoje dzieli właściwie wszystko, a jednak coś zaiskrzy miedzy nimi i przeżyją niezwykły romans.
Film „Tylko Ciebie chcę” z 2012 stanowi kontynuację „Trzech metrów”, jest remakem hiszpańskiej produkcji i znów zabiera nas do Barcelony. Hache wraca, ale podczas jego nieobecności wiele się zmieniło i co więcej, po powrocie poznaje Gin w której się zakochuje. Jednak to, co łączyło go z Babi nie zniknęło w czasie rozłąki. Ten miłosny trójkąt z Hachem w roli głównej nie wróży nic dobrego ani dla niego ani dla tych dwóch młodych kobiet.
„Cudowne tu i teraz” z 2013 to kolejny romans pomiędzy niegrzecznym chłopcem i miła dziewczyną. Sutter Keely jest imprezowiczem i często zmienia partnerki, aż w końcu poznaje spokojną Aimee Finicky, w której się zakochuje. Relacja jaka jest między nimi zmienia ich obydwoje.
Miłosna historia z „Love, Rosie” z 2014 roku powstała na bazie powieści Ceceli Ahern o tym samym tytule (znanej wcześniej pt. „Na końcu tęczy”). W filmie poznajemy historię dwójki najlepszych szkolnych przyjaciół Rossie i Alexa, których przekorny los rozdziela wielkim oceanem. Ona zostaje w rodzinnym Dublinie, a on wyjeżdża na studia do Ameryki. Nie tak to miało wyglądać i nie tak to miało się potoczyć, lecz czy ich przyjaźń mająca korzenie w dzieciństwie przetrwa tę rozłąkę?
Film „The Duff [#ta brzydka i gruba]” z 2015 ma w sobie mniej klasycznego romansu, jednakże wciąż opiera się na relacji dwóch przeciwstawnych światów. Ona, czyli Bianca, nie lubi się stroić i ubierać kobiecych fatałaszków jak sukienki czy szpilki. On, Wes, to szkolny przystojniak ze sportowej drużyny. W prawdzie przyjaźnią się od dzieciństwa, ale sytuacja zaczyna się zmieniać po jednej pamiętnej imprezie, na której po raz pierwszy pada słowo duff.
Film „Do wszystkich chłopców, których kochałam” z 2018 to zabawna historia miłosna oparta o tajemnice, która wyszła na jaw. Lara, główna bohaterka będąca uczennicą liceum, napisała pięć listów miłosnych do chłopaków, którzy się jej podobali. Pisała je w tajemnicy, ale zostały one wysłane do adresatów. Zabaw zaczyna się, gdy Peter, jedne z chłopaków, proponuje jej, aby udawali prawdziwą parę.
„Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” z 2020 to kontynuacja „Do wszystkich chłopców…”, czyli historii Lary i jej szkolnych, miłosnych perypetii. Sprawa bowiem się komplikuje, gdy w szkole zjawa się John, jeden z adresatów jej listów. Nasz główna bohaterka w ten sposób ląduje w miłosnym trójkącie i żadne z rozwiązań, które przyjdzie jej do głowy nie będzie ani proste ani bezbolesne.
Źródło grafik: filmweb.pl