Zestawienia książek

⏳ 4 min 17 s

Książki podobne do Dotyku Crossa Sylvi Day

Książek podobnych do “Dotyku Crossa” Sylvi Day i kolejnych czterech tomów pojawiło się całkiem sporo, gdyż romanse erotyczne cieszą się sporą popularnością. Skomplikowane relacje damsko-męskie oraz namiętność między dwójką głównych bohaterów to podstawa tego typu historii.

Lista książek podobne do Dotyku Crossa:

  • Pięćdziesiąt odcieni – E. L. James
  • The Dark Duet – Roberts C. J.
  • Inside Out – Lisa Renee Jones
  • Masters of Love – Leisa Rayven
  • Seksowny duet – Laurelin Paige
  • Kuszący duet – Laurelin Paige
  • Po zmierzchu – Sadie Matthews
  • Bez tchu – Maya Banks
  • Proś mnie, o co chcesz – Megan Maxwell

Cykl „Rozpalona”, którego autorem jest Sylvia June Day liczy pięć tomów i opowiada historię Gideona Crossa oraz Evy Tramell. Ich znajomość nie będzie prosta ani przyjemną, pomijając oczywiście wszelakie fizyczne doznania pomiędzy nimi. Dla tych, którym ta powieść przypadła do gustu jest dobra wiadomość: podobnych historii do tej na rynku wydawniczym nie brakuje.

Lista na Lubimy Czytać: klik!

Książki podobne do Dotyku Crossa Sylvi Day - lista 1

„Pięćdziesiąt odcieni” E. L. James to znana praktycznie na całym świecie i dodatkowo zekranizowana opowieść o średnio zamożnej Anastasi Steele oraz obrzydliwie bogatym Christianie Greyu. Ona, niewinna, skromna i stawiająca swoje pierwsze kroki na drodze zawodowej. On, pragnący dominować, doświadczony życiowo i zawodowo, chcący rządzić gdzie tylko się da. Tę bardzo niedobraną parę połączy skomplikowana relacja fizyczna opierająca się o dominację w sferze intymnej, która ewoluuje. Ich związek będzie się zmieniać raz zaliczając swoje wzloty a raz bolesne upadki.

Książki z cyklu „The Dark Duet” Roberts C. J. idą o krok dalej niż Grey i serwują czytelnikom historię Caleba i Livvie. Tych dwoje połączy skomplikowana relacja mistrza i uczennicy obracająca się wokół współżycia z domieszką bólu i perwersji. Znajomość pierwotnie zbudowana na pragnieniu zemsty zmieni ich oboje, w sposób, którego sami nie mogli przewidzieć. Mrok, ból i przyjemność będą się mieszać w jedno.

W cyklu „Inside Out” Lisy Renee Jones poznajemy nauczycielkę języka angielskiego Sarę McMillan, która odnajduje pamiętnik Rebecki. Zafascynowana doznaniami, które kobieta opisuje na kartach, chce poznać jej historię. W ten sposób sama wkracza do tego tajemniczego świata intensywnych doznań fizycznych. W odkrywaniu różnych sekretów towarzyszyć jej będzie Chris oraz Mark, a droga będzie długa i wyboista. Uwaga: na język polski przetłumaczono tylko część dostępnych tomów.

„Masters of Love” to cykl, który liczy obecnie trzy tomy i którego autorem jest Leisa Rayven. Każdy z tomów to inna historia miłosna, która rozgrywa się między przystojnym facetem, a zwykłą kobietą. W „Panu Romantycznym” mamy Maxa, który za odpowiednią opłata jest w stanie odegrać nie jedną rolę i zaspokoić kobietę. Natomiast Eden Tate to dziennikarka, które chce skompromitować tytułowego Pana. Tych dwoje połączy relacja, której żadne z nich się nie spodziewało. Drugi tom „Profesor Feelgood”to podobna opowieść, ponieważ redaktorka Ash będzie współpracować z tytułowym Profesorem. Zrodzi się między nimi fascynacja, której nie da się ignorować, nawet gry rozsądek tak nakazuje. Trzeci tom nie został jeszcze przetłumaczony na język polski.

Na „Seksowny duet” Laurelin Paige składają się dwa tomy. Pierwszy z nich „Grzeszny Zdobywca” ukazuje nam początek znajomości biznesmena Westona Kinga oraz Elizabeth Dyson. Natomiast drugi tom „Grzeszne gierki” obrazuje jak rozwija się relacja pomiędzy parą głównych bohaterów, którzy połączeniu fikcyjnym ślubem muszą radzić sobie w biznesie.

Książki podobne do Dotyku Crossa Sylvi Day - lista 2

„Kuszący duet” także od Laurelin Paige to również dwutomowa opowieść o nietypowej relacji damsko-męskiej. „Perwersyjny bogacz” i „Perwersyjna miłość” to historia mająca miejsce w tych samych kręgach co „Seksowny duet”, ale tym razem bohaterami są Sabrina Lind i Donovan Kincaid. I`ch znajomość rozpoczyna się od pracy w prestiżowej agencji, która połączy tych dwoje nie tylko na płaszczyźnie zawodowej.

Trzy tomy składające się na „Po zmierzchu”, których autorem jest Sadie Matthews. Poznajemy w nich Elizabeth Villiers, która opisuje swoją znajomość, uczucia i namiętną relację jaka połączyła ją z Dominicem.

Trylogia „Bez tchu” Mai Banks przedstawia losy trzech przystojnych młodych i bogatych mężczyzn Gabea Hamiltona, Jacea Crestwella i Asha McIntyre. W „Szaleństwie zmysłów” otrzymujemy historię Gabea oraz dwudziestoczteroletniej Mii, siostry Jacea. W „Gorączce ciała” lepiej poznajemy Jacea oraz kobietę, która wpadła mu w oko – Bethany. „Pożar krwi” to opowieść o Ashy, który w pewnym momencie poznaje Josie. Każda z tych trzech par rozpocznie mocno fizyczną przygodę, a ona z czasem będzie się zmieniać i ewoluować w coś więcej.

Sześć tomów w ramach cyklu „Proś mnie, o co chcesz” Megan Maxwell opowiada o burzliwej, zabarwionej silnym pożądaniem oraz fizycznymi doznaniami relacji pomiędzy Ericem oraz Judith. Uparci, zawzięci i jednocześnie pragnący szczęścia, ale czy uda się im być razem?

Polecam również: Książki podobne do 365 dni Blanki Lipińskiej